WhatsApp

Adıyaman tütünü fiyat

Adıyaman tütünü fiyat

Adıyaman tütünü fiyat

Adıyaman tütünü fiyat merak edenler için , toptan tütün satanlar,tütün satış sitesi, Çelikhan tütünü satın al,açık tütün 

Adıyaman tütünü fiyatlar nedir?

 

Adıyaman tütünü 1 kilogram fiyatları kalitesine göre değişmektedir. 
Kaliteli Adıyaman tütünlerin fiyatı tabii ki biraz daha fazla olmaktadır. Fakat her türlü sigaraya göre çok daha uygun fiyatlıdır.

Adıyaman Tütünü 100 TL
Çelikhan Tütünü 120 TL
Algan Tütünü 150 TL
Bitlis Tütünü 250 TL
Küba Tütünü 100 TL
El Meto Küba 120 TL
Captain Black Harmanlı 80 TL
Tekel 2005 Tütünü 120 TL


Adıyaman Tütünü Toptan Fiyatları


Tütün dükkanı sahipleri için toptan Adıyaman Tütünü fiyat farklılıklar göstermektedir. içimine rengine göre çeşitleri bulunmaktadır. 
Tütün çeşitleri kalitesine göre fiyatlandırılmaktadır. 
Bize ulaşmanız durumunda en kaliteli tütün çeşitlerini en uygun fiyatlara göndeririz. 
Kargo ile iki iş günü içinde adresinize teslim edilir. Güncel 2021 toptan Adıyaman Tütünü fiyatları aşağıdaki gibi.

Sarmalık Siyah Sert 32 TL — 50 TL
Sarmalık Siyah Orta Sert 25 TL — 60 TL
Sarmalık Kahverengi Orta İçim 20 TL — 45 TL
Sarmalık Kızıl Sert İçim 25 TL — 55 TL
Sarmalık Sarımtırak Orta İçim 35 TL — 70 TL
Sarı Hafif, Orta İçim 35 TL — 85 TL
Sarı Süper İçim 40 TL — 70 TL
Altın Sarısı Tatlı Sert 50 TL — 95 TL

 

1 kğ Adıyaman Çelikhan Tütünü 80 tl

Artan sigara fiyatları nediyle sigaraya ayda 100 lerce lira para vermekten bıktınız mı? 1 sigara paketi en yüksek 13 TL olup en düşük fiyat 9 TL dir. Yani farbrika sigara fiyatları ile çok rahat 1 kğ tütün için 50 paket tütün alınabilir bunuda aylık ortalamaya vurduğumuzda 300 TL gib size bir kar bırakır.

adıyaman tütün toptancıları, artık tütün toptancıları istediği tütünü direk kendilerine gönderiyor ve müşteri memnuniyeti ile tütün toptancılarını mağdur edenlerden kurtarıyoruz…
Sizde bizimle çalışmak bayimiz olmak isterseniz lütfen iletişime geçiniz adıyaman tütün toptancılarının buluştugu tek nokta…

adıyaman tütün fiyatları, herkes çok farklı fiyatlar ve faiş tutarlar talep etmektedir. Biz Adıyaman tütünü fiyatlarını hiçbir şekilde kar oranını faiş bir oranda vermemekle beraber müşterilerimizin aldığı fiyata tamamen mutlu olabileceği ve hiçbir tereddüt yaşamadan alabileceği tütünleri gönderiyoruz… adıyaman tütünü fiyatları her ne kadar herzaman artıyor gibi yorumlar yapılsada aslında artan sadece kar oranları Bizler dernek olarak faiş fiyatlarla değil aldığımız fiyatlara göre fiyat veriyoruz ve bu sebebden dolayı bizden tütün alanlar hiçbir müşterimiz başka bir yerden tütün almıyor.

 

Adıyaman Tütünü Toptan Fiyatları

Adıyaman Tütünü Toptan Fiyatları

Sarmalık kahverengi Adıyaman Tütünü FiyatıHafif, orta12–30 TLSarmalık açık kahverengi Adıyaman Tütünü FiyatıHafif, orta15–35 TLSarmalık sarımtırak Adıyaman Tütünü FiyatıHafif, orta21–32 TLSarmalık Adıyaman Tütünü FiyatıHafif, orta24–40 TLTezgahlık açık kahverengi Adıyaman Tütünü FiyatıOrta, sert30–45 TLTezgahlık sarımtırak Adıyaman Tütünü FiyatıHafif, orta32–47 TLTezgahlık süper içim Adıyaman Tütünü FiyatıHafif, orta, sert45–55 TLTezgahlık kızıl Adıyaman Tütünü FiyatıSert41–55 TLSüper kızıl Adıyaman Tütünü FiyatıTatlı sert45–65 TLDağ Tütünü sarı Adıyaman Tütünü FiyatıOrta, sert50–60 TLParliament kıvamında Adıyaman Tütünü FiyatıOrta, sert40–70 TLMarlboro kıvamında Adıyaman Tütünü FiyatıOrta, sert40–65 TLÇelikhan Tütünü Adıyaman Tütünü FiyatıHafif, orta, sert40–80 TLAdıyaman Tütünü FiyatıHafif, orta, sert

 

Adıyaman tütünü kalitesi nasıl anlaşılır

Adıyaman tütünü kalitesi nasıl anlaşılır

Adıyaman tütünü kalitesi anlaşılması ise öncelikle altın sarısı tütün içenlere kötü bir haberimiz var tütün hiç bir zaman altın sarısı olmaz bu rengi yakalamak için kükürt gibi farklı kimyasal maddeler kullanmakatdırlar.
buna bağlı olarak da altın sarısı tütünü içenler zamanlar boğazda yanma hissederler bu içtikleri tütünlerin ilaçlı oldugunu göstermektedir.

Ayrıca eğer ağızda aclık bir his bırakıyor ise bu da içtiniz tütün kalite olarak düşük bir tütündür.

Adıyaman Tütünü nasıl nemlendirilir

Adıyaman tütünü veya Çelikhan tütünü ilk başta nemli bir şekilde elinize geçer fakat havaların ısınması ile tütün içinde barındırdığı nemi kaybeder ve kuruyarak kuru tütün dediğimiz şekilde içimi zorlaşır ve kuru tütün içmek kurumuş tütün içilir mi adlı makalemizden kurumuş tütün içmenin zararları nelerdir? Diye merak ediyorsanız okuyabilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz. Açık tütün değimiz kıyılmış tütün olan Adıyaman tütünü ile ilgili olarak eğer kimyasal ilaç kükürt veya farklı maddeler kullanılmamış ise çok sıcakta nemini kaybeder veya sıcaktan küflenir. Kışın soğuğunda ise nemlenir içimi zorlaşır.

 

AŞAMA AŞAMA TÜTÜN NASIL NEMLENDİRİLİR…

  1. Aşama tütün nemli mi kurumu Testi

Avucunuzun içine bir avuç kadar tütün alırsınız ve yumruk yapacak şekilde sıkarsınız en az 5 saniye kadar sıkmış halde yumruğunuzu gevşetmeyin. Daha sonra avucunuzu açın eğer tütün kendiniz toparlıyorsa kıvamdadır. Eğer kırılıyor ve tozlanmaya başlıyorsa kurudur. Eğer sıktığınız gibi kalıyor ise çok nemlidir.

  1. Tütünün nemli mi kuru mu olması önemlidir. Her halde Adıyaman tütünü nemli olması çok kötü bir durumdur. İçimi zevkini ve tadını düşünmeden direk aldığınızda nemli tütünü kurutmanız gerekir. Bu işlem için yapmanız gerekenleri okumak için tıklayınız

TÜTÜN NASIL NEMLENDİRİLİR

 

  1. Eğer tütünüz kuru ise ve bu tütünü nemlendirmek için nemden bahsettiğimize göre direk tütünü su ile buluşturmamız lazım bunun için yapmanız gereken aşamalardan ilki cam sil fısfıs dediğimiz bir aparat ile tütünün üstüne su sıkmanız ve püskürtmeniz lazım. Tabi ki belli noktaya çok fazla su serpmeyin iyice nemlendirin ve tütünü karıştırarak bu işlemi yapın ve gazetenin üstüne 1 gün boyunca bırakın ve kâğıdın fazla nemi emmesini bekleyin ve 1 gün sonra tütün saklama kabına koyunuz.
  2. Diğer bir işlem ise tütün saklama kabına kabuklu meyvelerden, asma yaprağı, salatalık saklama kabı koyun ve 1 veya 2 gün bekleyin eğer tüm salatalık koyduğunuzda ise biraz dikkat etmeniz lazım çünkü salata içindeki su oranı fazladır ve değdiği yüzeye çok miktarda su bırakır bundan dolayı değdiği alanı değiştirip karıştırmanız lazım olacaktır. Yoksa aynı alanı çok nemlendirdiğinden bozabilir
  3. Bu işlemleri yaptığınızda tütün saklama kabında kapalı olarak tutun ve güneş görmeyecek şekilde saklamanız lazım ve bu şekilde çok en az 6 ay kadar saklayabilirsiniz
  4. Diğer bir husus ise size tavsiyemiz ise aldığınız tütünü azar azar en az 1 kg alarak sipariş vermeniz hem size hem de tütüne zarar vermez bu şekilde mağdur olmazsınız.

 

Kaliteli Adıyaman tütünü

Kaliteli Adıyaman tütünü

Adıyaman’da yetişen ve aldığınız bir ürünün kaliteli olup olmadığını merak ediyorsanız. Kaliteli Adıyaman Tütünü olarak nam yapan bu ürünleri hem üretimden hem de satışına son kullanıcıya geçene kadar ilaç veya katkı maddesi kullanılmadan yine kalite standartları doğrultusunda yolumuza devam edeceğiz. Hem kendimiz hem içenler için hem doğaya toprağa zarar vermemek adına katkı maddesi ürünü getirip ucuza alıp pahalı sat diyenlere inat bizler rengi gerekirse sarı olmasın ama en azından da ilaçlı da olması az olsun öz olsun mantığı ile yolumuza devam edeceğiz. Kaliteli tütünün adresi Adıyaman tütüncüler derneği olarak sizlerle birlikte yolumuza devam edeceğiz.

 

 

 

TÜM HABERLER
Bize
Soru Sorun
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.
İLETİŞİM